FİRMA PROFİLİ

Firmamız 2004 yılında Mersin Merkez’de faaliyetlerine başlamış, Pvc Pencere ve Kapı üretiminde kalite ve güvene dayalı sistemler kurup, hizmet süresince müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak, sektöründe sayısız başarıya imza atmıştır.

Firmamızda, 1.000 m2 kapalı alan ve 225 m2 yönetim binası ile FIRAT A.Ş. ürünü olan FIRATPEN markası ile PVC Pencere ve kapı üretimi yapılmaktadır.

Ürünlerimizin; güvenilir, sağlam, kolay kullanılabilir olması ve satış sonrası desteği gibi nedenlerle tercih edilmesi, firmamızın kusursuzluk ve mükemmellik hedefinin doğal bir sonucudur.

EKSAN PVC, 2004 yılından itibaren sektöründe yüksek bir performans göstermiş ve sürekli bir büyüme kaydetmiştir.

Ulaşılan bu başarının ardında, satışı yapılan tüm ürünlerin kalite ve sağlamlığı, sahip olunan sektör deneyimi ve sağlanan personel motivasyonunun rolü önemlidir.

Bu nedenle faaliyet bölgesinde en çok tercih edilen firmalar arasında en üst sıralarda bulunan EKSAN PVC; siz değerli müşterilerine bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür eder, uzun yıllar birlikte yeni projeler gerçekleştirmeyi arzu etmektedir.

 • MİSYONUMUZ

  Sürekli gelişim anlayışı ile, üstün bilgi ve ileri teknoloji avantajlarımızdan yararlanarak, ürün ve hizmetlerimizi toplumun beklentilerine uygun hale getirmek.

 • VİZYONUMUZ

  Koşulsuz müşteri memnuniyeti prensibi ile, müşterilerimize devamlı olarak destek sağlamak.

 • DEĞERLERİMİZ

  Şeffaflık, Açıklık, Dürüstlük
  Güvenilirlik, Çevreye Duyarlılık
  Müşteri odaklılık, Yeniliklere ve gelişime açıklık

 • HEDEFLERİMİZ

  Her zaman için sektörde ciddi çalışmalar gerçekleştirmek.
  Müşterilerimiz ile köklü ve uzun süreli ilişkiler kurmak.